View Single Post
#7
Old 08-06-2012, 10:39 AM
unlimitedmp unlimitedmp is online now
L8: Grand Teacher
  • Oct 2006
  • 3,730
  • 834 unlimitedmp is a splendid one to behold
A couple in front of me got a combo and it was like $16 or $18. I just bring my own bottle and snack.

Although popcorn isn't bad when you split it 4 ways. Ask for another paper plain bag or bring your own. Pour popcorn into those bags. Get refill. Congrats, no need to pass the popcorn.