This comment has been rated as unhelpful by Slickdeals users
Joined Dec 2007
L7: Teacher
2,504 Posts
1,059 Reputation
Pro
#2
Looks like good stuff, high protein percentage, organic etc etc, but it's pricey at more than $10 per pound
Reply Helpful Comment? 1 0