This comment has been rated as unhelpful by Slickdeals users
Joined Jul 2009
L7: Teacher
2,226 Posts
352 Reputation
#2
Appx. 44.85 For 5 about 9/unit

....or 79.70 for 10 ......7.97 per unit
Like Reaction
0
Funny Reaction
0
Helpful Reaction
0
Nothelpful Reaction
0
Reply