frontpage Posted by LolaBunny21 | Staff • Mar 16, 2025
Mar 16, 2025 8:40 PM
Item 1 of 4
Item 1 of 4
frontpage Posted by LolaBunny21 | Staff • Mar 16, 2025
Mar 16, 2025 8:40 PM
16oz Justin's Honey Peanut Butter Jar
w/ Subscribe & Save$3.75
$5.34
29% offAmazon
Get Deal at AmazonGood Deal
Bad Deal
Save
Share
Top Comments
34 Comments
Sign up for a Slickdeals account to remove this ad.
It's there....under subscribe & save.
Not after the deal...
OP $3.73 / 16oz = 0.23/oz
Yours $9.46 / 28oz = 0.35/oz
Cents/oz are rounded
Our community has rated this post as helpful. If you agree, why not thank Fred.e.kruger
Sign up for a Slickdeals account to remove this ad.
Our community has rated this post as helpful. If you agree, why not thank nerdenoms
Our community has rated this post as helpful. If you agree, why not thank J03
Do you eat at McDonald's? Now let's talk about this peanut butter..
Our community has rated this post as helpful. If you agree, why not thank Fred.e.kruger
You missed the whole point buddy. There are plenty of peanut butter brands out there like Teddy's that contain nothing but 100% peanuts and no separation. No sugar added either.
OP $3.73 / 16oz = 0.23/oz
Yours $9.46 / 28oz = 0.35/oz
Cents/oz are rounded
Sign up for a Slickdeals account to remove this ad.
Is that a brand you recommend? I've never seen it in our local stores. My husband eats a lot of peanut butter and would prefer more natural/no sugar but hates the organic ones that separate.