Search in
Video Games TV Computers Finance Home Apparel Tech Cameras Autos Health & Beauty Children Entertainment Travel Pets
Slickdeals Gives Back Save money with our deals and we'll donate to a non-profit of your choice. Learn More
Forum Thread

Garage Sale Discussion for selling stockpiles

vfnelson2 770 452 June 3, 2008 at 05:54 PM in Chat (2)
Deal
Score
+69
737,882 Views

Thread Details

It's that time of year again when Garage sales are popular. I have seen some discussion of Garage Sales in regular discussion threads, and perhaps there is talk of it in the BS thread, but I think it would be good to have it's own thread and people can add in the WIKI what sold for them and at what price - or what they will sell it for.

This way people having a garage sale can have a nice reference sheet and can learn from the mistakes of others. I will post in the WIKI info I have read.

Yes, I am having a garage sale this weekend at a friends work. I have read some info on another site and it is nice that they have their own thread for this.

Garage sales are not for everyone, please no bashing on those who wish to do it. It's a way to make money to buy more coupons and fuel your 'addiction'. LOL!

Mods, if you think this would be better suited in a different forum, please advise or move. I just thought it would be good to have a garage sale discussion and a WIKI to boot to help others.

Thanks!

Vicki

April 20, 2009, 3:00 am: System Notice: This thread has been automatically renewed after reaching a post limit. Most of its content has been moved to this thread for reference purposes.

September 14, 2009, 1:46 pm: System Notice: This thread has been automatically renewed after reaching a post limit. Most of its content has been moved to this thread for reference purposes.

July 12, 2010, 3:23 pm: System Notice: This thread has been automatically renewed after reaching a post limit. Most of its content has been moved to this thread for reference purposes.

January 18, 2011, 1:44 pm: System Notice: This thread has been automatically renewed after reaching a post limit. Most of its content has been moved to this thread for reference purposes.

May 10, 2011, 3:13 am: System Notice: This thread has been automatically renewed after reaching a post limit. Most of its content has been moved to this thread for reference purposes.

Community Wiki

Last Edited by DealNinja3000 May 14, 2013 at 11:16 AM
PLEASE NOTE: This WIKI is a reference guide to price the items you may have. Know your states laws before selling new unopened items or medicine. Laws vary from state to state, and can from city to city on what is allowed to be sold at a garage sale or flea market. Sell at your own risk. Thanks!

Garage Sale Tips:
- Use a muffin tin to keep coin denominations separated.
- A fishing tackle box is a great way to keep money safe and organized - coins separated in the compartments, and bills underneath. Some even have locks
- Use a carpenter's apron with pockets in the front. Works great, bills and .5 and .10 on one side, .25 on the other. It goes with you, for safety and convenience. Works great for school concession stands too..


Prices here in the wiki show a range of prices SDers have gotten for each product/item.

*Please post what you sold items at in your individual post - and if you are in a big metropolis or not - this sometimes makes a difference.*


Items to sell at garage/yard sale successfully sold at:

Oral Care
Toothpaste: $1.00 - $1.25 or 4/$4.00 (up to $1.50 for larger 6oz size)
Toothbrush: $1.00 (up to $1.50 for Colgate360), $1 for singles, $2 for doubles
Colgate Total 5.8oz $2, Crest w/ Scope 5.8 oz $2, Crest w/Scope 7.8oz $3 or 2/$5
Mouthwash: 50c (tiny), $1.50 - $2.00 (500 ml), $3 (1 liter)
Listerine Total Care 500ml $2 or 3/$5, Scope $2

Shampoo/Conditioner
Most shampoos/conditioners/stylers - $1 - $2 or 3/$4 or 3/$5
Larger size: $2.00 - $3.50
Dove: $1.50 - $2.00 or 3/$5
Garnier: $1 or $2
Head & Shoulders $3-
Herbal Essence: $1.50 - $2 or 3/$5
John Frieda $2.50
Pantene: $1.50 - $3.00
Suave: $.50 - $1.25
Vive Pro: $2.00 or 3/$5

Body Washes
Body Wash: $1.50 - $2.00 or 3/$5
Gillette Mens: $2.00 or 3/$5
Suave: $1 - $2
Nivea for Men: $3 or 2/$5

Cleansers, Soap, Lotions
Aveeno Lotions (Small): $1 - $2
Clearasil Products: $1.50 - $2.50
Garnier Scrub: $1 - $2 or 3/$5
Larger Lotions: $2 - $3
Olay Ribbons: $1.50 - $2.00
Lamisilk: $1.00 (wanted $2) or $3 or 2/$5
VIC 10oz: $2.00 or 3/$5
Vaseline Sheer Infusion: $1 - $3

Razors *Note - Keep this close to your check-out as these are high-theft items
Most Razors: $2 - $4
Bic Soleil Razors & Refills: $2:00 - $3.00
Disposable Razors: $3.00 - $4.00 or 2/$5.00
Fusion Razors: $3.00 - $6.00
Quattro Razors & Trimmers: $4.00 - $5.00
Schick Intuition: $4.00
Schick Razors: $2.50 - $5.00 or 3/$10
Venus Razors: $3.00 - $5.00

Medicine *Note - Keep this close to your check-out as these are high-theft items
Most Meds: $1.50 or 3/$4.00
Advil, Tylenol, Excedrin: Small box - $1.00 - $1.50, Large box - $2.00
Claritin or Alavert: $2.00, CVS brand allergy: $1.50
Theraflu/Triaminic: $2.00 - $3.00 or 2/$5
Preparation H wipes: $1.00
Visine: $1.00 - $2.50
Neosporin: $2.50 - $3.00
Band-aids: $1.00 - $1.50
Q-Tips: $2.00
Rolaids: $0.25 (small packs), $1.00 (3 roll pack)
Fiber Supplements: $2.00
Cough Drops: $1
Dayquil and Nyquil 24ct/8oz liquids $3 or 2/$5
Dayquil 40ct $5
Zantac: (8 ct.) $1.00, (24ct) $3

Vitamins
Viactiv: $1.00 - $3.00
RX Essentials or CVS Vitamins: $1.00
More Expensive Vitamins: $2.00
Benefiber powder: $1.00 - $3.00 (retails at $11 or $12)
Benefiber 16ct packets $3

Perfumes
Perfume sets bought at 90% off: $10.00

Deodorant
Most (men's and women's): $1.00 - $2.00 or 3/$4.00
Adidas: $1.50 - $2 (since it was $4.99)
Lady & Regular Speed Stick: $1.00 - $1.50
Speedstick 24/7 $2
Suave: $.50 - $1.00
Dove deo & body sprays: $1.50
Dove/Degree Ultimate Clear $2
Right Guard 4oz Gel $2

Makeup
Nail polish: $1.00
All other makeup: $1.00 - $2.00 (for those under $7) and $2.00 (for those over $7)
Foundation: $2.00 - $3.00
Eye Shadow: $1.50 - $3.00 Mascara: $1.50 - $3.00 or 2/$5
Lipstick/Gloss: $1.00 - $1.50
Mineral make-up: $3.00
Used makeup: $0.25 (you can sell anything for a quarter)
Chapstick/Carmex: $.75 - $1.00 or 2/$1.00
Nivea Lip Balm: $1.00 - $1.50

Feminine Care
Always, Carefree, Stayfree Pantiliners 18-20ct: $.50 - $.75
Tena Pads/Pantiliners: $2.00 - $3.00 or 2/$5
Tampons 18-20ct: $2.00 - $2.50
KY Jelly: Small bottle: $1.50 - $2.00

Office
Post Its: $.50 - $1.00
Pens: (10 ct.) $.50
Crayons: (24 ct) $.50
Glue sticks: (2 ct.) $.50
Glue: $.50
2 pocket folders: $.10
Scotch pop-up tape: $0.50

Paper Products
Chinet 36 ct lunch plates: $1.50 - 2.00
Hefty foam plates (24 - 50 ct): $2.00
Tissues (small cube): $.50
Viva paper towel (single): $1.00
Bounty Basic paper towel (single roll): $.50
Hefty one-zip bags (18-24 ct): $1 - $1.50
Ziploc bags (18-26 ct): $1.50 - $2.00
Ziploc containers (all sizes): $1.50
Scotties flushable wipes (40 ct): $1.50
Reynolds Alum. Foil (20 sq ft): $1.00

Baby
Diapers: $5.00, $2.50 - $3.50 (Wags)
Johnson's Buddies Soap: $.50
Wipes: $1.00 - $2.00 or 3/$5 tubs or $4.00 for 3pk refill
Huggies flushable wipes: soft pack $1.00, Hard pack: $1.50
CVS Brand Wipes: $1.00

Food Items
Cereal: $1.00 - $2.00 or 3/$5
Salsa: $.50 - $1.00
Ketchup: $.50
French's Mustard: $1
Mayo: $1.50 - $2 (Hellmann's, Best Foods, Kraft, Miracle Whip)
Lawry's Marinades: $.50
A1: $1.50
Kraft BBQ - $.50 - $.75
Jack Daniels BBQ sauce: $1
Salad Dressing: $1
Soup: $0.75 (Progresso, Campbell's Select Harvest), $0.50 (Campbell's Soup at Hand)
Quaker Oatmeal $1.50 - $2.00
Betty Crocker Frosting: $.50
Peanut Butter: $1 - $1.50 or 4/$5 (Skippy, Jif)
Jam / Jelly: $1.75 (Smuckers)
Canned Vegetables: 3/$1 (Peas, Corn, Green Beans)
Brownie / Cake Mix: $0.75

Cookies & Crackers:
Nabisco Snack Crackers (Ritz, Wheat Thins): $1.50
Chips Ahoy: $1.50
Chips Ahoy multi-packs: $2 to $2.50
Nabisco Snak-Saks: $1 or $3/4

Snacks:
Chex Mix (all varieties): $1
Cheerios Mix: $1
Gardettos Snack Mix: $1
Orville Redenbacher Microwave Popcorn 3pk: $1
Planter's Trail Mix (4oz bags): $1
Warm Delights (singles & doubles): $.50
Betty Crocker Fruit Snacks/Roll-Ups/etc: $1
Chex Mix Bars: $1
Nutri-Grain Bars: $1.50
Fiber One Bars: $1.50
Gum: $.50
Granola bars: $1.50 - $2 (Quaker) $1 - $1.25 (Nature Valley)
Almonds: $1.25 (Blue Diamond, 6oz)

Beverages:
Joint Juice single bottles: $.50
OneADay drink mix: $.50
Glucerna: $3
Boost Shakes: $3
2 liter Coke/Sprite: $.75
Apple Juice: $1 (Motts, 64oz)
Hot Cocoa: $0.75 (Swiss Miss)

Sample Size items
Any sample items: $0.25
Satin Care Shave Gel: $.50
Garnier Shampoo/Cond. $.50, maybe $.25 on conditioner
Baby Powder $.25 - $.50
Kleenex tissues 10 ct: $.25

Air Fresheners
Airwick mini freshmatic & mini i-motions: $3-$4
Airwick freshmatic & i-motions large: $4-$6
Febreze & Glade basic aerosol air fresheners: $1 - $2
Febreze Noticeables: $3.00
Glade Wisp: $3, $4
Glade Candle Oil Holders: $2.00 - $3 or 2/$5
Glade Candle Tins: $1.00
Glade candles: $2 or 3 for $5.00 (2oz), $3 (3-wick)
Glade Scented Oil Plug Ins: $1.00 - $2.00 on 1pk, $3 on 2pk
Glade Scented Oil Refills: $2.00
Glade Lasting Impressions & Sense & Sprays: $3 - $5
Lysol: $1.00 - 2.00 or 3/$5
Lysol Neutra Air: $4 - $5
Renuzit: $.50

Cleaning Items & Laundry
Basic liquid hand soap (Dial, Softsoap, Ivory): $1
Clorox wipes $2 or 4/$7
Simple Green: $1.00
Fantastik (all products): $1.50
Lysol Products: $1.00 - $2.00 or 3/$5
Scrubbing Bubbles Shower Kit: $6.00
Scrubbing Bubbles Foam Shower Cleaner (basic tall can): $1.50
Toilet Bowl Cleaning Kits: $2.00 or 3/$5
Windex: $1.50 - 2.00 or 3/$5
Lysol 4n1 spray: $2.00 or 3/$5
ALL laundry soap (32 load ): $2.50
Tide Laundry (50 oz) $4/5
Laundry detergent( others, Era, arm & Hammer, Wisk--around 33 loads) $3-$4
Laundry detergent HE( high efficiency) $4-$4.50
Laundry Stain Remover: $1.25 - $1.50 (Spray-n-Wash [Now Resolve])
Soft Scrub: $1
Snuggle: 40 Load $2 or 3/$5
Cascade ActionPacs 20ct $2 or $2.50
Finish Tablets 20/25ct $2 or $3

Pets
Cat treats: $.50 cents
Hartz dog bones: $1.25
Beggin strips: $1.50

Thanks to all for their input on prices!!

5,002 Comments

261 262 263 264 265

Sign up for a Slickdeals account to remove this ad.

#3931
Quote from MoneyMags View Post :
You are considered a reseller because of your intent to resell. The IRS is big on intent.
That's interesting because I have substantial income from other sources and the reason I do this is because I enjoy shopping at the drugstores and I've got the free time and not because I'm looking to make a profit from reselling. I don't know how the IRS can tell me what I'm doing when it's really not what I'm doing...
Reply Helpful Comment? 0 0
#3932
Quote from doubleq7 View Post :
That's interesting because I have substantial income from other sources and the reason I do this is because I enjoy shopping at the drugstores and I've got the free time and not because I'm looking to make a profit from reselling. I don't know how the IRS can tell me what I'm doing when it's really not what I'm doing...
Then you don't have to worry about it Smilie

If you don't intend to make a profit & don't usually make a profit, then you may not be a business after all. The hobbyist v. business debate & all that. Different rules apply.

Each of our situations is unique and our comfort levels differ.

My tax situation is a bit crazy because of other business & trust considerations so I tend to err on the side of caution. I haven't been audited in the last 13 years but I'm sure my number is coming up again.
Reply Helpful Comment? 0 0
#3933
Quote from seamonkeychik View Post :
Just my 2 cents but I would think your question/request would be better received in the trade/donation thread here

....so embarrassed...
Reply Helpful Comment? 0 0
#3934
Quote from MoneyMags View Post :
I haven't been audited in the last 13 years but I'm sure my number is coming up again.
Audited last year for 2 years. Awful, awful awful. Our accountant made a small mistake which prompted them to go back another year. Took us 4 months, 9 meetings with IRS rep and our accountant. We owed an additional 1800.00. A pittance compared to the time / manpower involved to get to that point.

Those of you who resell take heed...

Invest in a receipt scanner. Backup everything on your computer. One of the issues I had was that I had a computer virus in 2009 that wiped out some of my stuff. I had hard copy receipts to back it up, but many of them had faded to the point they were barely legible. Gas receipts are the worst.

Double check your return. The small mistake was something we should have caught before signing and mailing our return.
Reply Helpful Comment? 0 0
#3935
Since I cannot do garage sale at my place I was investigating other ways to convert into money the stockpile I have.
I decided to try flea market or a swap market around my place. I don't have so much stuff to sell. Anybody else in Orange County would like to team UP with me and do a sale together? I was looking at Cypress College Swap Meet or Indio Swap Meet or LA Harbor College.
I want to try this weekend on Saturday 3/29 or the 15th.
Let me know if anybody tried any of these swap meets in SoCal
Reply Helpful Comment? 0 0
#3936
Quote from mgmlake View Post :
Since I cannot do garage sale at my place I was investigating other ways to convert into money the stockpile I have.
I decided to try flea market or a swap market around my place. I don't have so much stuff to sell.
I am in the same boat. We don't have tons of stuff but I am swimming in overstock. After this last holiday with the fam I decided I'd rather sell or donate than deal with that again. Anyone have any luck doing flea markets? I have seen junky stockpile stuff sold at a few flea markets and not in good taste way over priced etc etc. I just want to be able to move a mass amount of overstock in like a weekend. Would this be a good option or should I try and look for a yahoo group or something?
Reply Helpful Comment? 0 0
#3937
Quote from seamonkeychik View Post :
I am in the same boat. We don't have tons of stuff but I am swimming in overstock. After this last holiday with the fam I decided I'd rather sell or donate than deal with that again. Anyone have any luck doing flea markets? I have seen junky stockpile stuff sold at a few flea markets and not in good taste way over priced etc etc. I just want to be able to move a mass amount of overstock in like a weekend. Would this be a good option or should I try and look for a yahoo group or something?
Hey, I'm in that boat to. Can only do 3-4 garage sales a year. I decided to scope out a local flea market recently - there were about 50 tables, with 3 of them from serious couponers. The couponer tables looked busy. Yet they were also pretty high priced, if you ask me. I too need to move a mass amount, so I'll probably underprice my stuff slightly (.75 for toothpaste and deodorant, for example). I bet some of the regular couponers themselves will buy, since they would be able to turn around and sell the same for higher.
Reply Helpful Comment? 0 0

Sign up for a Slickdeals account to remove this ad.

#3938
Quote from mgmlake View Post :
Since I cannot do garage sale at my place I was investigating other ways to convert into money the stockpile I have.
I decided to try flea market or a swap market around my place. I don't have so much stuff to sell. Anybody else in Orange County would like to team UP with me and do a sale together? I was looking at Cypress College Swap Meet or Indio Swap Meet or LA Harbor College.
I want to try this weekend on Saturday 3/29 or the 15th.
Let me know if anybody tried any of these swap meets in SoCal
IMO, sales at the end of the month are not as successful, as in the beginning of the month.
I do my sale the first weekend of the month, or if not possible, the first Saturday after the 15th. (To be available to everybody who gets paid twice a month)
Reply Helpful Comment? 0 0
#3939
any pricing suggestions for Vidal Sassoon 12oz shampoo or conditioner? Shelf price is $2.50ish, my OOP is .68/bottle. Thanks!!
Reply Helpful Comment? 0 0
ISO: Purina Cat/Kitten Chow weight circles, free or high value Purina or Friskies cat food coupons, people food frees, hot, new insert Qs or tearpads, winetags with NAPR good in NE
Have BoxTops for Education/Campbells Labels for Education to trade!!
#3940
Quote from mikepearson View Post :
Hey, I'm in that boat to. Can only do 3-4 garage sales a year. I decided to scope out a local flea market recently - there were about 50 tables, with 3 of them from serious couponers. The couponer tables looked busy. Yet they were also pretty high priced, if you ask me. I too need to move a mass amount, so I'll probably underprice my stuff slightly (.75 for toothpaste and deodorant, for example). I bet some of the regular couponers themselves will buy, since they would be able to turn around and sell the same for higher.
I wouldn't underprice yourself. Why give your stockpiile away? Make sure that you are taking into account your time, gas, selling fee, tax paid, etc. I understand wanting to move your items, but make sure that you are getting something out of it. I know daily vendors that come into the market I sell at and significantly "underprice" regular sellers. If and when you do sell again, people will want the same "deals" as last time. Also, don't forget, people will try to talk you down because of the venue.
Reply Helpful Comment? 0 0
I've always heart coupons, but this just makes them Cool
#3941
If you have a new buyer who wants to buy a large quantity, how much would you discount the sale?
What about a repeat buyer?
I very happily just sold $705 worth for $600 to a new customer who wanted to stock up on certain items- 12 Suavitel ($1.70 per), 100 (10 oz bottles)-50 Pantene & 50 Herbal Essences ($1.70 per, including 5 x 23oz HE), 40 women body wash (10 Nivea, 10 Dove, 10 Softsoap ($2.12 per), 10 Olay bw ($3.40 per), 15 Axe ($2.12 per), 30 mid level (Gillette Custom Plus, etc @ $2.83 per) & 20 cheap disposable razor multipacks ($1.70 per), 40 Dawn ($.85 per), 30 Febreze Air Effects ($1.40 per), 30 Secret ($1.40 per), & 20 Hefty gallon/quart storage bags ($1.70 per). She was thrilled & I was particularly happy to see 40% of Pantene, 75% of HE & most mid level razors go. I discounted the items a bit differently than above (razors & shampoo more, other items less) but overall discounted my regular prices 15%. She thanked me profusely & said she'd like to buy different items in a few weeks. I have been marking Pantene down to 4/$8 to try to move it rather than my slow selling regular price $3 or 2/$5. I am happy to have moved it out!
Reply Helpful Comment? 0 0
#3942
Quote from dclizzie View Post :
If you have a new buyer who wants to buy a large quantity, how much would you discount the sale?
What about a repeat buyer?
I very happily just sold $705 worth for $600 to a new customer who wanted to stock up on certain items- 12 Suavitel ($1.70 per), 100 (10 oz bottles)-50 Pantene & 50 Herbal Essences ($1.70 per, including 5 x 23oz HE), 40 women body wash (10 Nivea, 10 Dove, 10 Softsoap ($2.12 per), 10 Olay bw ($3.40 per), 15 Axe ($2.12 per), 30 mid level (Gillette Custom Plus, etc @ $2.83 per) & 20 cheap disposable razor multipacks ($1.70 per), 40 Dawn ($.85 per), 30 Febreze Air Effects ($1.40 per), 30 Secret ($1.40 per), & 20 Hefty gallon/quart storage bags ($1.70 per). She was thrilled & I was particularly happy to see 40% of Pantene, 75% of HE & most mid level razors go. I discounted the items a bit differently than above (razors & shampoo more, other items less) but overall discounted my regular prices 15%. She thanked me profusely & said she'd like to buy different items in a few weeks. I have been marking Pantene down to 4/$8 to try to move it rather than my slow selling regular price $3 or 2/$5. I am happy to have moved it out!

I think that 10-15% is more than fair. I am willing to give more discounts on shampoo, toothpaste, toothbrushes, some bodywash, etc., as I seem to be able to get deals on them more frequently. I have a Spanish customer who buys mostly P&G items from me to send to his daughter in Miami. She owns a store and resells them. The last sale I had (in OctoberOMG), I sold a lot of HE, Pantene, H&S, some cleaning supplies to him. He is always interested in the medicines that I get FARR from Wags. I usually sell them to him for $1-$2 each, depending on how many I have. I will not sell Osteo, etc., b/c I can sell those w/o hesitation. He is also interested in my hair dye. I had a lot that was free from CVS last year. I sold the whole shebang for $1 each. It doesn't matter what color I have, they never sell well. Most were in the retail price range of $7-$8, up to $13.

I am not so willing to sell my razors any cheaper, unless it's a cheaper Bic. These never go bad and with the blade count shrinking in some packages and the price going up, I would be a fool not to hold onto them.

I regret not getting more Suavitel than I did. I think I ended up with 30-35, but feel like I should have gotten at least 75-100. I am just out of room in my storage building, so I have to tread lightly until after my first sale next weekend. I am taking all of next week off from my regular job to price and sort. I am so ashamed of myself, b/c I was supposed to be doing it as I go. Now, I have a monumental task ahead of me next week. Luckily, I have two of my fav friends to help me. Still, a lot to do in a little bit of time.
Reply Helpful Comment? 0 0
Quoting MsGal:

"It's Sunday. Even God took a day off".

Quoting doubleq7:

"It's more like the corner of nonsense & stupidity"
#3943
Quote from heikejohn View Post :
IMO, sales at the end of the month are not as successful, as in the beginning of the month.
I do my sale the first weekend of the month, or if not possible, the first Saturday after the 15th. (To be available to everybody who gets paid twice a month)
Thank you for this info. hug I will postpone then for the next weekend.
My husband told me that he needs to go to dentist this weekend anyway...
Reply Helpful Comment? 0 0
Joined May 2007
L10: Grand Master
9,211 Posts
8,641 Reputation
#3944
Looking for pricing ideas for the Sure Deo/AP and Brut from Wag's this week.

I used to sell the Sure for $1, figuring not such a premium brand, but wonder if I should go up to $1.50 or $2?

(I sell higher end and larger AP for $2, (Right Guard Total Def, Extreme, etc)
Reply Helpful Comment? 0 0
marcia
North Jersey
Joined Apr 2012
I shipped my pants!
382 Posts
1,533 Reputation
#3945
Quote from marciadel View Post :
Looking for pricing ideas for the Sure Deo/AP and Brut from Wag's this week.

I used to sell the Sure for $1, figuring not such a premium brand, but wonder if I should go up to $1.50 or $2?

(I sell higher end and larger AP for $2, (Right Guard Total Def, Extreme, etc)
I have Brut at $1.50 the older gentlemen don't blink at that price but I sit on sure if it priced anything but $1.
The higher end deo's I have at $2 as well.
Reply Helpful Comment? 0 0
2015
IVDSO:
Free Coke 12 pk
$4 Coke and Ritz cracker q's
Have: 50-100 of each insert
Page 263 of 334
261 262 263 264 265
Join the Conversation
Add a Comment
 
Copyright 1999 - 2016. Slickdeals, LLC. All Rights Reserved. Copyright / Infringement Policy  •  Privacy Policy  •  Terms of Service  •  Acceptable Use Policy (Rules)
Link Copied to Clipboard