This comment has been rated as unhelpful by Slickdeals users
Joined Oct 2008
L4: Apprentice
475 Posts
418 Reputation
#2
According to the label:
3 truffles X 12 servings = 36 truffles for $8.88

How does this price compare to the sales of 60 truffles?

Is this a "test" to see if we will buy by weight, and not the number of truffles?
Reply Helpful Comment? 0 0