6% off
Amazon
1 Comments 1,772 Views
Visit Amazon
Deal Details
Brand: ASUS
Model: XG27AQDMG
Spec:
27" QHD 1044p OLED Display
240Hz Refresh Rate & 0.03 GtG Response Time
450 nits Brightness & 1.5M:1 Contrast Ratio
NVIDIA G-Sync & AMD FreeSync Premium
HDMIx2 DisplayPortx1 USBx2
Swivel, Pivot, Height Stand
3 Years Warranty
RTINGS Review
https://www.rtings.com/monitor/reviews/asus/rog-strix-oled-xg27aqdmg​​ [rtings.com]
https://www.amazon.com/ASUS-Strix...B0CZWM44QP
Product Info
Community Notes
About the Poster
Deal Details
Product Info
Community Notes
About the Poster
Brand: ASUS
Model: XG27AQDMG
Spec:
27" QHD 1044p OLED Display
HDMIx2 DisplayPortx1 USBx2
Swivel, Pivot, Height Stand
3 Years Warranty
RTINGS Review
Community Voting
Deal Score
-3
Good Deal
Visit Amazon
Price Intelligence
Model: ASUS Asus ROG Strix OLED XG27AQDMG 26.5" 16:9 WQHD 240Hz WOLED HDR Gaming Monitor