ASUS ROG Strix 27” 1440P OLED Gaming Monitor (XG27AQDMG) - QHD, Glossy OLED, 240Hz, 0.03ms - $549
Amazon
3 Comments 2,159 Views
Visit Amazon
Deal Details
https://www.amazon.com/gp/product...0DER&psc=1
Back up at Black Friday price.
Product Info
Community Notes
About the Poster
Deal Details
Product Info
Community Notes
About the Poster
Back up at Black Friday price.
Community Voting
Deal Score
0
Good Deal
Visit Amazon
Price Intelligence
Model: ASUS Asus ROG Strix OLED XG27AQDMG 26.5" 16:9 WQHD 240Hz WOLED HDR Gaming Monitor