24% off
Amazon
6 Comments 3,290 Views
Get Deal at Amazon
Deal Details
Brand: ASUS
Model: XG27AQDMG
Spec:
27" QHD WOLED
240Hz Refresh Rate & 0.03ms Response Time
FreeSync™ Premium & G-SYNC® Compatible
TrueBlack400
HDMIx2 DisplayPortx1
Tilt/Height/Swivel/Pivot Stand
3 Years Warranty
https://www.amazon.com/ASUS-Strix...B0CZWM44QP
Product Info
Community Notes
About the Poster
Deal Details
Product Info
Community Notes
About the Poster
Brand: ASUS
Model: XG27AQDMG
Spec:
27" QHD WOLED
TrueBlack400
HDMIx2 DisplayPortx1
Tilt/Height/Swivel/Pivot Stand
3 Years Warranty
Community Voting
Deal Score
+5
Good Deal
Get Deal at Amazon
Price Intelligence
Model: ASUS Asus ROG Strix OLED XG27AQDMG 26.5" 16:9 WQHD 240Hz WOLED HDR Gaming Monitor
Deal History
Sale Price
Slickdeal
  • Today
Current Prices
Sort: Lowest to Highest | Last Updated 5/13/2026, 01:59 AM
Sold By Sale Price
Leave a Comment
Unregistered (You)
6 Comments
Sign up for a Slickdeals account to remove this ad.
Dec 20, 2025 12:58 PM
879 Posts
Joined Apr 2010
LL_RRoDDec 20, 2025 12:58 PM
879 Posts
Amazing monitor and a great price.
At 27" don't believe the 4k type train, this thing pairs well with my 4080 at 1440p and looks great.