$599.99* | 27" LG UltraGear 27GX700A QHD 280HZ Tandem OLED Gaming Monitor at Amazon
29% off
Amazon
0 Comments 2,044 Views
Visit Amazon
Deal Details
Amazon [amazon.com] has 27" LG UltraGear 27GX700A QHD 280HZ Tandem OLED Gaming Monitor for $599.99.
Shipping is free.
Price
Customer reviews
4.1⭐ / 422
50+ bought in past month
amazon.com/dp/B0FLLNVXFG [amazon.com]
Please report the deal if expired
My other deals
#pfpd
Product Info
Community Notes
About the Poster
Deal Details
Product Info
Community Notes
About the Poster
Shipping is free.
Price
Customer reviews
4.1⭐ / 422
50+ bought in past month
My other deals
#pfpd
Community Voting
Deal Score
+4
Good Deal
Visit Amazon
Price Intelligence
Model: LG UltraGear 27GX700A-B 26.5" 16:9 WQHD 280Hz OLED HDR Gaming Monitor, Black