Slickdeals is community-supported.  We may get paid by brands for deals, including promoted items.
Heads up, this deal has expired. Want to create a deal alert for this item?
expireddubba-low | Staff posted Apr 29, 2023 02:46 PM
expireddubba-low | Staff posted Apr 29, 2023 02:46 PM

35.6-Oz Reese's Miniatures Milk Chocolate Peanut Butter Cups $9 + Free Shipping w/ Prime or on $25+

$8.99

$12

25% off
Amazon
4 Comments 2,800 Views
Visit Amazon
Good Deal
Save
Share
Deal Details
Amazon [amazon.com] has 35.6-Oz Reese's Miniatures Milk Chocolate Peanut Butter Cups for $8.99. Shipping is free w/ Amazon Prime or on $25+.
Product Info
Community Notes
About the Poster
Deal Details
Product Info
Community Notes
About the Poster
Amazon [amazon.com] has 35.6-Oz Reese's Miniatures Milk Chocolate Peanut Butter Cups for $8.99. Shipping is free w/ Amazon Prime or on $25+.

Community Voting

Deal Score
+10
Good Deal
Visit Amazon

Price Intelligence

Model: Reese's Miniatures Milk Chocolate Peanut Butter Cups, 37.84 oz - 35.6 oz | CVS

Deal History 

Sale Price
Slickdeal
  • $NaN
  • Today

Current Prices

Sort: Lowest to Highest | Last Updated 7/30/2025, 11:01 AM
Sold By Sale Price
Amazon$14.84
Walgreens$16.99
Blain Farm & Fleet$17.99
Office Depot and OfficeMax $33.29

Leave a Comment

Unregistered (You)

4 Comments

Sign up for a Slickdeals account to remove this ad.

Pro
Apr 30, 2023 08:05 PM
13,113 Posts
Joined Apr 2005
Apr 30, 2023 08:05 PM
TidalWaveOne
Pro
Apr 30, 2023 08:05 PM
13,113 Posts
What the heck.... you only live once so you might as well do it as a fat person... plus there was a 20% off coupon too.
Pro
Apr 30, 2023 08:11 PM
6,649 Posts
Joined Sep 2013
Apr 30, 2023 08:11 PM
PetSpy
Pro
Apr 30, 2023 08:11 PM
6,649 Posts
Quote from TidalWaveOne :
20% off coupon
may be YRMV Mad
May 01, 2023 06:21 AM
275 Posts
Joined Jul 2011
May 01, 2023 06:21 AM
lilgopheeMay 01, 2023 06:21 AM
275 Posts
No 20% for me but on the fence about this. This stuff is very addicting.

35.6 ounces = 1009 grams
1009/26grams = 38 portions
38*3 = 114 pieces
9/114 = 7.9 cents per piece
May 01, 2023 02:32 PM
679 Posts
Joined Feb 2016
May 01, 2023 02:32 PM
jeff11214May 01, 2023 02:32 PM
679 Posts
Shows $11.99

Leave a Comment

Unregistered (You)

Popular Deals

View All

Trending Deals

View All