27" ASUS ROG Strix XG27AQDMG 1440P 240Hz OLED Gaming Monitor $579 + Free Shipping
22% off
Amazon
2 Comments 2,199 Views
Visit Amazon
Deal Details
Product Info
Community Notes
About the Poster
Deal Details
Product Info
Deal Score
+2
Good Deal
Visit Amazon
Price Intelligence
Model: ASUS Asus ROG Strix OLED XG27AQDMG 26.5" 16:9 WQHD 240Hz WOLED HDR Gaming Monitor
Deal History
Sale Price
Slickdeal
  • Today
Current Prices
Sort: Lowest to Highest | Last Updated 5/13/2026, 01:59 AM
Sold By Sale Price
Leave a Comment
Unregistered (You)
2 Comments
Sign up for a Slickdeals account to remove this ad.
Nov 21, 2024 06:02 PM
142 Posts
Joined Jan 2009
jaydude84Nov 21, 2024 06:02 PM
142 Posts
Was interested in this, but Rtings gives it a 6.5 in text clarity.
Nov 22, 2024 01:25 AM
119 Posts
Joined Nov 2013
HardwareDecoderNov 22, 2024 01:25 AM
119 Posts
Quote from jaydude84 :