ASUS ROG Strix 27” 1440P OLED Gaming Monitor (XG27AQDMG) - QHD, Glossy OLED, 240Hz, 0.03ms $524.99
24% off
Amazon
2 Comments 2,905 Views
Get Deal at Amazon
Deal Details
ASUS ROG Strix 27" 1440P OLED Gaming Monitor (XG27AQDMG) - QHD, Glossy OLED, 240Hz, 0.03ms
https://www.amazon.com/ASUS-Strix...M44QP?th=1
Product Info
Community Notes
About the Poster
Deal Details
Product Info
Community Notes
About the Poster
Community Voting
Deal Score
+3
Good Deal
Get Deal at Amazon
Price Intelligence
Model: ASUS Asus ROG Strix OLED XG27AQDMG 26.5" 16:9 WQHD 240Hz WOLED HDR Gaming Monitor