ASUS ROG Strix 27” 1440P OLED 240Hz Gaming Monitor, Custom Heatsink, G-SYNC (XG27AQDMG) $549
21% off
Amazon
1 Comments 1,173 Views
Visit Amazon
Deal Details
Amazon.com: ASUS ROG Strix 27" 1440P OLED Gaming Monitor (XG27AQDMG) - QHD, Glossy OLED, 240Hz, 0.03ms, Custom Heatsink, Anti-flicker,Uniform Brightness, G-SYNC Compatible, 99% DCI-P3, DisplayWidget, 3yr warranty : Electronics
https://www.amazon.com/ASUS-Strix...e1a8d&th=1
Product Info
Community Notes
About the Poster
Deal Details
Product Info
Community Notes
About the Poster
Community Voting
Deal Score
0
Good Deal
Visit Amazon
Price Intelligence
Model: ASUS Asus ROG Strix OLED XG27AQDMG 26.5" 16:9 WQHD 240Hz WOLED HDR Gaming Monitor